Menu
A+ A A-

BOSU a BODYFORMING

slidebosu

 

111_BOSU_SPORT200BOSU je opravdové unikátní balanční a stabilizační tréninkové zařízení, které navždy změní sportovní a fitness průmysl.

Název BOSU je zkratka z anglického výrazu ?BOth Sides Up?, tedy obě strany nahoru. Fitness náčiní, které dalo název celému cvičení, lze totiž používat dvěma způsoby - plochou stranou nahoru, ale i dolů, čehož je využíváno při nejrůznějších balančních cvičeních.

BOSU je bezpečné a dovoluje téměř každému bez ohledu na úroveň jeho dovedností, se efektivně soustředit a zdokonalovat rovnováhu. Balanční trénink se pozitivně promítne do Vašeho života v mnoha směrech. Budete se pohybovat s větší grácii, než kdykoli před tím a budete mít vypracovanější břišní svaly, než s jakýmkoli jiným tréninkovým přístrojem nebo technikou, kterou jste kdy vyzkoušel. Budete hbitější a sebejistější než kdykoli před tím. Jednoduše se budete cítit lépe díky BOSU.

Koncept cvičení vychází původně z rehabilitačních cvičení. BOSU je jedinečným pomocníkem při zpevňování těla. Přispívá ke zlepšování držení těla a podporuje rovnováhu. V BOSU si můžete vybrat mezi dvěma typy cvičení: BOSU - Pilates a BOSU - Cardio. První případ je vhodný opravdu pro širokou cílovou skupinu. Mohou cvičit všechny věkové kategorie, osoby všech stupňů fyzické zdatnosti.

BOSU Pilates je dokonce vhodný i pro budoucí maminky, které mimo jiné, posilují svaly pánevního dna. Jedná se o klidné cvičení zaměřené právě na zpevňování a posilování těla a ke zlepšení držení těla. Druhý typ cvičení, BOSU Cardio, je oproti tomu svižné cvičení, kde se za zvuků rytmické hudby pořádně zapotíte?

BOSU je novým směrem ve cvičení, který je účinný, dynamický a opravdu hodnotný. Nedostatek času je charakteristický pro náš současný životní způsob, a proto bychom se měli snažit dělat jen to, co nás baví a obohacuje náš život.

 

aaCo na první hodinu?

  • ručník
  • sportovní oblečení ? triko, kraťasy, legíny (nejlépe pohlcující pot, je příjemnější na těle)
  • sportovní obuv, není třeba speciální
  • pití (před, během a po lekci vypít 1l a více vody nebo iontového nápoje)
  • dobrou náladu

Souvisejí články podle tagů