Menu
A+ A A-

Hanka

Bez sportu si nedokážu život představit.

 

Rodiče mě odmalička vedli ke sportu. Jezdila jsem na sjezdovkách a chodila na gymnastiku, jako starší pak do tanečního kroužku na balet. Aerobic jsem si zamilovala hned jak u nás po revoluci propukl. Od té doby se toho dost změnilo, ale aerobic fungoval před dvaceti lety a funguje stále.
Odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy.
Těším se na setkání s Vámi.

Co Vás čeká na mých hodinách ?

Existuje mnoho druhů cvičení: Dance Aerobic, P-class, Bodystyling, Bodybuilding, Kickbox Aerobic?.
Já se snažím všechny tyto cvičení využívat na svých hodinách a vhodným způsobem je kombinovat. Takže se můžete těšit na vyloženě silové hodiny P-classu, kdy se zaměříme především na problémové partie (hýždě, břicho, boky, stehna). Tvarovat tělo budeme buď vlastní vahou nebo za pomocí gumiček. Prvky Kickboxu nám pomůžou uvolnit negativní energii, vyplavit stres a posílíme jím kardiovaskulární systém. V sestavách se setkáte s tanečními prvky, které cvičení oživí.
Všechny typy cvičení, které budeme kombinovat, budou probíhat vždy v aerobní zóně, kdy za pomocí kyslíku budeme cíleně zpracovávat tukové zásoby těla.
Hodiny jsou zaměřené na redukci váhy, vytvarování těla a zvýšení fyzické kondice.
Protáhnutím na konci hodiny zlepšíme ohebnost a pružnost těla. Endorfiny, které společným cvičením vyplavíme budou pozitivně působit na psychiku, dodají energii a odstraní stres.
Celou hodinou nás vždy bude provázat skvělá hudba, která bude celé cvičení dokreslovat.
Jako velmi důležité považuji to, že i po dvaceti letech cvičení aerobicu se budete dobře cítit Vy sami a stejně tak se budou dobře cítit i Vaše klouby a záda.
Jako u všech sportů i zde platí to, že pokud chceme dosáhnout výsledků, musíme cvičit pravidelně a dlouhodobě. 

Souvisejí články podle tagů